cs

Tančírna s koupadlem

Protančete se životem

Tanec je jednou z nejstarších pohybových aktivit a díky němu dokáže každý z nás vyjádřit svůj pocit, náladu, rozpoložení nebo vnitřní neviditelnou duši. Pusťte si hudbu, zavřete oči a můžete začít…Tančí každý a je jedno, zda jste na tréninku profesionálů světové úrovně, začátečníků nebo dětí. 

U nás má prostor každý, kdo se nechá okouzlit cihlovými sloupy, výhledem na hladinu koupadla nebo na nebe přes bílou konstrukci krovu.

V Tančírně najdete vše, co pro profesionální i volnočasový trénink potřebujete:

  • prostor o rozměru 9,5 x 12,5 m
  • profesionální podlahu Graboplast profi (baletisol)
  • zrcadla na dvou přilehlých stěnách
  • baletní tyče
  • 9 sklopných poledance tyčí s proklikem (statický i spinový režim)
  • ozvučení s WI-FI připojením k internet, Bluetooth spojení s jakýkoliv zdrojem hudby, DVD přehrávačem a dataprojektorem
  • osvětlení nepřímé i bodové, včetně barev
  • oddělené šatny pro tanečníky a tanečnice s uzamykatelnými skříňkami, sprchou a WC
od 290 Kč
(pronájem sálu / 60 minut)

od 410 Kč
(pronájem sálu s poledance tyčemi / 60 minut)
koupadlo
(v ceně)
tanec
(a nejen to)
lazebna
(u Kačky)
sauna
(neboli potírna)
vířivka
(s bublinkami)
Uchvátil Vás prostor, kde můžete plnit své taneční i netaneční sny? Přijeďte se přesvědčit, že v naší Tančírně Vám taneční kroky půjdou samy. A pokud nechcete tančit, nevadí .... náš sál je vhodný i pro cvičení všeho typu (jóga, pilates, posilovací trénink....).
Zdá se Vám, že Vaše frisúra je po tanečních kreacích neposedná a potřebuje upravit? Zkuste využit služeb naší lazebnice Kačky, která Vám pomůže zlepšit již dokonalý obraz v zrcadle Tančírny. Objednejte se a uvidíte.

Kontakt:
Kačka Šobíšková
tel.: 732 537 012

Lazebník – člověk, živící se lazebnictvím. Dnes již sice zaniklé řemeslo, nicméně u nás ve Starém světě znovu ožívá. Lazebnictví je starodávným řemeslem přinášejícím krásu, zdraví a relaxaci. Přijďte k nám zkrásnět a odpočinout si...

Koupadlo je převzatý název pro původní betonový bazén, který se nacházel přes ulici pod spodní hranou zahrady. Toto krásné prvorepublikové označení jsme si půjčili z pohlednice výletního hotelu Amerika, datovaného rokem 1933 a rozšířili jeho význam do dnešní podoby o vířivku a saunu.

Po celodenním výletu, pro romantický večer ve dvou, nebo prostě jen tak, protože se Vám chce lenošit.... v sauně ze sebe vypotíte celodenní únavu a ve vířivce se probubláte do úplné pohody. A ten výhled na západ slunce ...je nepřekonatelný...

Navíc chladná slaná voda Koupadla vás po sauně povzbudí a v horké letní dny nádherně osvěží.

sauna
330 Kč / 60min

vířivka
230 Kč / 30min

koupadlo
zdarma pro hosty penzionu

Pro zrození názvu koupadla se udává sice rok 1902, jehož původní znění bylo kupadlo. Nicméně již v roce 1853 vychází Čelakovského „Čtení o srovnávací mluvnici slovanské“, kde se na straně 140 píše: „kupadlo – lépe než plavárna“.
0
m2 sálu
0
poledance tyčí
0
metrů koupadla

Otevírací doba

dle dohody a rezervace